Svatební přípravy se neobejdou bez základních českých tradic, které tento den posunou minimálně o jednu třídu výše. Řeč je v tomto případě o svatebních citátech. Ty totiž dokážou skvěle pobavit nejenom nevěstu a ženicha, ale také i ostatní hosty. Citáty na svatební oznámení jsou tedy bezesporu samotným základem, stejně jako například nádherné šaty nebo prstýnky. Víte o některých? Že ne? Nakoukněte s námi.

Citáty na svatební oznámení jsou nutností

Je pochopitelné, že ne každý miluje české tradice, ať už se jedná o svatební událost nebo Vánoce. Na druhou stranu, pokud se budete snažit, můžete tím zpříjemnit den opravdu všem hostům, které jste na svůj velký den pozvali. Jestliže si nevíte rady, jak citáty na svatební oznámení uvést, můžete se nechat inspirovat tímto článkem. Konec konců kvůli toho jste svým způsobem tady.

Citáty na svatební oznámení pobaví nejednoho hosta.
citáty na svatební oznámení jsou nádhernou českou tradicí.

První citáty aneb vtipné hlášky na prvním místě

Prvním citátem, se kterým dokážete své hosty pobavit je: „Zamilovanost je nemoc, která se léčí svatbou.“ S největší pravděpodobností tento citát uvidí vaši hosté poprvé, protože není příliš známý a používaný. Kromě toho se považuje tento citát za vtipný, takže si jej téměř nikdo nedovolí využít. Když se ovšem zamyslíte nad tímto citátem, uděláte s ním větší radost než s těmi, které patří mezi ty klasické.

Další svatební citáty

Citáty na svatební oznámení je potřeba vybírat pečlivě a důkladně, jinak se nemusíte trefit do vkusu svých hostů. Nesnažte se vytvářet vlastní, i když se originalita většinou cení. Ne každý by mohl mít smysl pro humor stejný jako vy. Jenom přece při výběru již existujících svatebních citátů máte větší šanci na úspěch. Dalšími citáty mohou být například: „Láska je jako šachy. Dáma se vždycky zamiluje do koně“ nebo „Až se tě někdo zeptá, kdo tě má rád, tak řekni že já a nebudeš lhát.“

Na závěr citát na rozloučenou

Na závěr bychom vás seznámili s posledním citátem, který jsme si na svatební oznámení připravili. Jde o relativně známý citát, který zní: „Láska ta odpouští, láska ta věří, naději neztratí, kdo se jí svěří.“