Možná toužíte po tom zjistit, co se počítá jako nevěra. Jestliže nevíte, kdy váš partner překročil hranici vaší důvěry a slušnosti ve vztahu, je tento článek sepsán přímo pro vás. Každá žena má ovšem samotnou hranici nastavenou na jinou mez. Některá už za nevěru považuje i to, když se její přítel baví s cizí ženou. Zatímco jiné ženy jsou tolerantnější a nějaká ta pusa mimo vztah jim ani v nejmenším nevadí. Časem se však z pusy může vyklubat i zamilovanost.

Co se počítá jako nevěra?

Pokud byste se ráda seznámila s hříchy, které už jsou přes čáru, následujte nás. Začněme u věcí, které vám nejspíš vadit budou, ale dají se svým způsobem překousnout. Řeč je například o obejmutí nebo tanci na večírku, který ovšem není s vámi. Váš partner totiž tančí s jinou ženou. Tady záleží na situaci, jestliže ženu nezná a poznal ji teprve na večírku, asi byste obavy mít měli. Jedná-li se o kolegyni z práce a akce se považuje za vánoční večírek, měli byste zůstat v klidu, a to i přes to, že vám to například vadí. Jde pouze o kolegiální tanec, ze kterého byste nemuseli dělat kovbojku.

Co se počítá jako nevěra a co jako hra

Ohledně tohoto tématu byl dělán průzkum, kde byly vyslyšené jak ženy, ale také i muži. Každý má na nevěru jiný názor, o čemž jsme vám psali v předchozích odstavcích. Ženy se většinou shodly na tom, že za nevěru se dá považovat i obyčejná pusa a když se dva začnou líbat, je vztah už definitivně mrtvý. Ženy nedokážou překousnout ani tento incident, natož pak milování s cizí ženou. V tomto případě už většinou druhou šanci dotyčná osoba nedostane.

Muži to vidí jinak

Zatímco muži jsou jiného názoru a většinou se shodují na tom, že za nevěru se dá považovat čistě jen sex. Nezáleží na tom, o jaký druh sexu šlo, zda bylo něco více nebo šlo čistě jen o uspokojení. Co se týče pusy nebo líbání, tam se řídí jednoduchým pravidlem, které zní, že tyto události se za nevěru počítat nemohou. Co se počítá jako nevěra podle odborníků? Podle nich se za nevěru dá považovat cokoli, co se děje s jinou ženou či mužem. Pokud se tedy muž líbá s cizí ženou nebo si s ní dává jen pusu, může to partnerka vyhodnotit jako nevěru. Vždy je ale dobré zjistit si informace, o co konkrétně šlo.