Vyrazit na dovolenou můžete v podzimním nebo zimním období, pokud jste ji nestihli přes letní měsíce kvůli své práci nebo nemoci. Je pochopitelné, že se moře nejspíš nedočkáte, pokud vyrážíte po Evropě, ale na druhou stranu si svou dovolenou i přes to můžete užít. Jaké věci, co se týče elektroniky si s sebou vzít? Mobilní telefon dokáže vše nahradit, tady ovšem můžete sáhnout mimo jiné i po kvalitnějších produktech, které jsou přitom lehké a dobře nositelné.

Akční outdoorová kamera

Outdoorové kamery se staly hitem, protože dokážou kvalitně natáčet několika hodinové záběry, pokud k tomu máte potřebné vybavení a jsou malé, takže je hravě schováte prakticky kdekoli. Určitě si na dovolenou nebudete pořizovat profesionální obrovské televizní video kamery, ze kterých by vás po chvíli bolely ruce. Outdoorové kamery jsou skvělým řešením pro každého, jen je nutné se zaměřit na jejich kvalitu. S těmi kvalitnějšími dosáhnete perfektního obrazu. Je dobré si s sebou vzít náhradní baterie nebo další z vymožeností, kterou je power banka.

podzimní a zimní dovolená

Power banka totiž nesmí na žádné dovolené v dnešní době chybět. Dokáže vám plně nabít mobilní telefon nebo outdoorovou kameru, a to i několikrát na jedno nabití powerbanky. Vše se odvíjí od toho, jakou má power banka kapacitu. Ty lepší dosahují hodnoty bezesporu větší, než je 20 tisíc mAh. Takové power banky vám mobilní telefon nabijí téměř 10x krát.

Aktualizovanou navigaci v mobilním telefonu

Bez mobilního telefonu odcestovat nemůžete. Jednak se sním dokážete v případě nehody spojit se svou rodinou a jednak do něho stáhnete chytré aplikace. Jednou z nich je navigace, kterou na dovolené budete potřebovat. Před pár lety byste to řešili tím, že byste si museli navigaci koupit zvlášť. Dnes stačí vzít mobilní telefon a máte o starost méně.

V neposlední řadě si vezměte náhradní mobilní telefon, nejlépe tlačítkový, který dokáže vydržet i týden v kuse bez nabíjení. Na něho totiž power banku nenapojíte a v případě, že vám odejde váš hlavní mobil, budete mít alespoň ten náhradní.