Možná máte čas od času pocit, že už vás váš partner nemiluje. Většina žen k tomuto závěru dojde poté, co u svého muže nevidí žárlivost. Pravdou však je, že muži dokážou žárlit v mnoha věcech daleko více než ženy, jen je potřeba jim k tomu trochu dopomoct. Navenek se tváří, že jim nic nevadí, ale realita je často jiná, jen zkrátka chtějí být nad věcí. Jak vzbudit žárlivost u muže a okořenit si tak svůj vztah?

Jak vzbudit žárlivost u muže?

I obyčejná pracovní schůzka s cizím mužem vzbuzuje u vašich partnerů neobvyklou zvědavost. Jen chtějí na dané téma jít opatrně, abyste si toho nevšimla. Snažte se být tentokrát nad věcí vy a na schůzku se oblékněte, pokud možno co nejlépe. Vyvoláte tak větší zájem u svého muže. Následně ho můžete alespoň trochu potrápit, protože jste z části dosáhla toho, co jste potřebovala. Přehnaná žárlivost většinou ženám vadí, ale v momentě, kdy jejich partner přestane žárlit ve všech směrech, opět se dostávají do fáze, kdy jím to jednoduše řečeno vadí.

Žárlivost je tady s námi stejně dlouhou dobu, jako samotné vztahy. Jde o jeden z projevů lásky, kdy druhé osobě dokazujeme, že ji milujeme, i přes to, že se to občas přehoupne za hranici zdravé žárlivosti. Když má váš muž o vás přehled, je šťastný. Pokuste se na něj nastražit past a v občasných chvílích se mu neozvat. Bude tak nervózní a mimo jiné u něj vyvoláte opět další vlnu žárlivosti.

Dámská jízda
Dámská jízda

Dámská jízda ve volném čase?

Posledním tipem je dámská jízda. Ta by se však neměla uskutečňovat v klubu, protože všeho moc škodí a tato forma žárlivost už rozhodně není na místě. Vyrazte si na dámskou jízdu například do kina nebo na chatu, jestliže ji některá z vás vlastní. Pokud ne, pak si ji můžete pronajmout na víkend a užít si tak v kruhu žen nadměrné množství zábavy. Jde o další tip, jak vzbudit žárlivost u muže.