Ptáte se sami sebe, proč byste měli mít právě vy internetové stránky pro své podnikání? Pak by měla rozhodně následovat otázka, jak je na tom konkurence? Sedíte za počítačem a hledáte internetové stránky své konkurence? Možná pomalu zjišťujete, že internetovou prezentaci má každý. Proč zůstávat pozadu, když je všechny můžete předběhnout? Levné webové stránky vás jednak nezruinují a jednak vás posunou dopředu.

Levné webové stránky aneb proč mít svou prezentaci?

Nejspíš přemýšlíte nad tím, k čemu vám internetové stránky budou. Pokud jste si důkladně přečetli první odstavec, měli jste možnost zjistit, že se od konkurence můžete odlišit. Nevytvářejte internetovou prezentaci, kterou má každý druhý. Snažte se odlišit a věřte nám, že i levné webové stránky vám k tomu mohou pomoct. Jestliže jste malí podnikatelé, který si nemůže dovolit zaplatit několik desítek tisíc za vlastní prezentaci, využít můžete krabicové řešení.

levné webové stránky pro každou ženu

Krabicové řešení, pár korun a snadnější dohledatelnost

Krabicové řešení vám může pomoct, a přitom nemusíte s internetovými stránkami mít zkušenosti. Většinou se jedná o hotové systémy, na kterých si můžete postavit levné webové stránky i vy. Objednáte si u společnosti zabývající se krabicovým řešením balíček a můžete se pustit do tvorby. Vyberete si jeden z mnoha hotových vzhledů, doménové jméno (například www.vaseadresa.cz) a pouštíte se do nové etapy. Jednou, až vás budou zákazníci objevovat pomocí snadnější dohledatelnosti na internetu si řeknete, že se jednalo o váš nejlepší krok v podnikání.

Není to jen o vytvoření stránky

Předem vás ovšem varujeme, že to není jenom o vytvoření levné webové stránky. Jedná se o vaše další dítě, o které je potřeba se starat. Ukažte svým zákazníkům, že o ně máte zájem formou kvalitního servisu. Pište pro ně zajímavé články, točte videa o vašem oboru a snažte se jim ve všem pomoct. Jestliže internetové stránky pouze založíte a poté necháte ladem, zákazníci vás z větší části na internetu nevyhledají. Vyhledávače, ať už Seznam nebo Google mají rády, když svou internetovou prezentaci budete aktualizovat. K tomu vám pomohou právě články, zajímavosti nebo videa. Troufáte si na to, vytvořit své levné webové stránky pro své podnikání?