Pohyb je pro člověka velmi důležitý, pokud ovšem čas od času zůstanete doma u televize s celou rodinou, nic se pochopitelně neděje. Kromě toho jsou tyto dny v podstatě také velmi důležité, protože tím udržujete rodině vztahy, a navíc se podíváte za celé odpoledne na spoustu skvělých filmů. Některé z nich vám doporučíme, ať už se jedná o filmy pro děti nebo pro dospělé.

Začneme u filmů pro dospělé

Máte starší děti, které se rádi dívají na filmy určené i pro starší? Nemyslíme teď erotický žánr, ale ten akční nebo hororový. Chybět by ovšem neměly i komedie, ve kterých se čas od času objeví i nějaká ta lechtivá scénka. Těch by se malé děti měly prozatím vyvarovat. Mezi skvělé komedie patří například Zkus mě rozesmát nebo Dovolená za trest. V obou filmech hraje oblíbený americký herec Adam Sendler. V jednom z nich je dokonce podporován ještě herečkou Jennifer Aniston. Určitě si dokážete představit tuto dvojitou kombinaci, ve které se rozhodně zasmějete. Konkrétně jde o film Zkus mě rozesmát.

Začneme u filmů pro dospělé

Jestliže se chcete spíše zaměřit na hororový žánr, tady byste měli volit například TO nebo SAW. Ve filmu TO máte možnost se seznámit se strašidelným klaunem a několika dětmi, kteří svým způsobem budou hrát hlavní hrdiny. Film SAW vám jistě přestavovat nemusíme, patří totiž mezi nejznámější hororové filmy vůbec. Jestliže jste vyhodnotili, že ani jeden z nich není pro vaše děti, kvůli věku, pak máte možnost zaměřit se na pohádky nebo filmy, které je jistě pobaví, například vánoční.

Pohádky a filmy pro malé děti

Co se týče filmů, tady je možnost volit například Sám doma, Sám doma 2 nebo Sám doma 3. Jde o filmy, které byly natočeny mimo jiné i pro vaše děti, protože se v nich neodehrává nič špatného, k čemu by vaše děti měly mít minimálně osmnáct let. U pohádek se lze zaměřit například na ledové království, dobu ledovou nebo Shreka.