Svatební hry dodávají svatbě tu správnou atmosféru, bez které by se hosté i novomanželé nedokázali bavit. Zpravidla mají svatební hry na starosti svědkové, a to jak od ženicha, tak nevěsty. Záleží pouze na nich, jak se dokážou domluvit a zda jsou schopni dát nějaké hry dohromady. Napovědět jim může například internet, na kterém se těchto her nachází spousta. S jednou inspirací jsme si dovolili přijít i my. Následujte nás a uvidíte, jaké svatební hry je možné na svatbě hrát.

Svatební hry aneb česká zábava na svatbě

První svatební hrou může být tzv. kvíz, který je na těchto událostech považován za nejoblíbenější. Jde o to, jak dobře se novomanželé doposud znají. Jednotlivě jim budete pokládat otázky, na které oni budou následně odpovídat. Ten, kdo dokáže odpovědět správně na více otázek, vyhrává. Kromě toho v nich vyvoláte trochu větší množství emocí, protože budou mít doma co probírat.

Svatební hry dokážou rozproudit krev

Poznají se novomanželé nebo nastane trapas?

Další novomanželskou svatební hrou může být poznávaní. Ženichovi se na oči umístí šátek, a to tak, aby neviděl. Poté se všechny ženy, které se na svatbu dostavily, postaví doprostřed a ženich podle nohou nebo rukou hledá tu svou. Můžete si z něj trochu vystřelit tím, že ženichovu manželku do kruhu nepostavíte. Náramně se tak budete bavit nejenom vy, ale všichni návštěvníci této události.

Tanec pro všechny hosty i novomanželé

Jistě nechcete mít v záloze pouze svatební hry pro novomanželé, ale také i hosty. Jde přece i o ně, tak proč je do některé ze zábav nezapojit? To lze jednoduše pomocí tance. Vyzvěte všechny, aby vytvořili pár a poté si žena zavázala balónek kolem svého chodidla. Jakmile svatební hru odstartujete, vaším úkolem bude tančit a zároveň prasknout balónek všem ostatním párům. Vyhrává ten pár, který zůstane jako poslední.

Svatební hry dokážou rozproudit krev

Po celodenním pojídání skvělých pokrmů a popíjením alkoholických nápojů uvítá svatební hry bezesporu každý návštěvník.