Koníček můžete najít v jakékoli činnosti. Jednou z nich je například tanec. Kromě toho, že se zabavíte a naučíte se nové tance, má samotný proces pozitivní účinky na vaše zdraví. Pomocí tance totiž můžete mimo jiné i zhubnout. Jestliže tento směr není pro vás, pak si udržíte alespoň svou postavu. Jak můžete vidět, tanec je bezesporu skvělou aktivitou, která vám pomůže v mnoha směrech.

Tancovat mohou i muži

Pokud jste muž, nejspíš vám o hubnutí nepůjde. I přes to si v tanci můžete najít svůj koníček, existují druhy, které jsou určeny převážně pro muže. Ať tak nebo tak, pojďme se společně podívat na některé druhy. Vybrat si bude moct, jak žena, tak muž. Jestliže jste pár, budou se vám hodit párové tance, u kterých můžete zazářit spolu.

Další druhy tanců

Prvním párovým tancem je salsa. Jestliže se chcete vrátit na svůj začátek, je pro vás tento druh tance tím pravým. Jde o tanec zařazený pro romantiky nebo vášnivce, kteří chtějí okořenit svůj vztah. Určitě si to zasloužíte, zvlášť v případě, kdy jste spolu dlouhou dobu. Muž by měl být elegantně oblečený, zatím co žena k eleganci přidá svůdnost, na které protějšek nechá oči. Náročnost salsy je pro každého jiná, nemusíte se však bát, po pár lekcích se to naučí prakticky kdokoli.

Další druhy tanců

Osmdesátky byly oblíbeným obdobím, tak proč si ho nepřipomenout v rámci tance, který nese název 80´s style? Je určený jak pro muže, tak i ženy. Jde o dobu, ve které už vládly hvězdy, mezi které patřil například Michael Jackson nebo Madonna. Pojďte chvíli zapomenout na to, že je 21. století a vraťte se zpátky v čase. Určitě se najde klub, ve kterém si budete moct tento styl zatančit.

Na závěr bychom vás chtěli seznámit s dvěma druhy, přičemž jeden z nich je určený pro muže a druhý pro ženy. Pokud chcete trénovat odděleně, doporučujeme pro muže například Brake Dance. Ženy se zase mohou nechat unášet u Zumby.