Obchodů se zdravou a speciální nutriční stravou je velmi málo. Ukážeme vám pár skvělých prodejen v Brně. Nejdříve si ale musíme říct, co vše v takových prodejnách lze sehnat. Naleznout zde můžeme potraviny, které nejsou běžně prodávány. Například bezlepkové čerstvé pečivo a ostatní bezlepkové výrobky. Na své si zde přijdou i lidé trpící jiným onemocnění například při fenylketonurii nebo diabetu. Tyto prodejny jsou také vhodné pro zastánce různých výživových směrů, jako například makro strava či veganství. Zdravá výživa Brno zaujme i sportovce, díky potravinám s vysokým obsahem bílkovin či dietním potravinám.

Zdraví s chutí

Zdraví s chutí je jeden z největších obchodů se zdravou výživou v Brně. Tuto prodejnu najdete na nám. Svobody 9. Tento obchod se neustále snaží doplňovat novinky, které jsou ve světě známy. Dokonce můžete sami navrhnout produkt, který byste si na jejich prodejně přáli vidět. Zdraví s chutí nabízí dárkové poukazy. Pokud máte někoho v okolí se zájmem o zdravou výživu a nevíte co mu darovat, využijte tento poukaz. Zdraví s chutí poskytuje také internetový prodej produktů a naleznout je můžete také na Facebooku.

Zdravá výživa v Brně.
Zdravá výživa

Zdravá výživa Javor

Zdravou výživu Javor můžete najít na ulici Kubíčkova 8 v Brně. Nejedná se pouze o kamennou prodejnu, ale také o internetový obchod, kde můžete nakupovat z pohodlí domova. Z potravin zde můžete naleznout vše, na co si vzpomenete. Včetně doplňků pro vaření a pečení, sladkosti, náhražky masa, koření, a jiné doplňkové potraviny.

Zdravá výživa Brno – další prodejny

Jestliže už tyto prodejny znáte a chcete vyzkoušet nové, pár jich vám poradíme. Například Zdravá výživa na Údolní. Tato prodejna se zaměřuje především na zelené potraviny, a také k nim poskytuje poradenství. Potraviny ke zdraví je další Brněnskou zdravou výživou. Tato prodejna je obohacena o lyofilizované ovoce neboli ovoce sušené mrazem. To znamená, že v ovoci při sušení zůstávají veškeré vitamíny. Nalézt zde můžete spoustu potravin obohacených o bílkoviny.