Sauny na klíč. Na míru a na pohodu

Splněný sen v podobě komfortu, za kterým nemusíte dojíždět? Řešením jsou sauny na klíč. Už žádné cesty do wellness. Čeká vás spontánní relax, pro který se můžete rozhodnout i o svátcích, kdy už jsou všechna wellness centra obsazena. Sauny jsou dnes oblíbenou volbou nejen jako součást rodinných domů, ale také na chalupu. Navíc se nemusíte o nic starat. S technologií LOXONE saunu zapnete třeba z práce. Přijdete a vše je připraveno. Tak si splňte svůj sen.

Dnešní technologie a sauny na míru

Současná doba je bohatá na moderní technologie, které byly pro starší generace pouze pohádkou. Největší pokrok zaznamenáváme v posledních letech především v oblasti péče o sebe sama a zdravého životního stylu. Zdravý životní styl není výsadou, ale možností, kterou má každý z nás. Vedle otužování a užívání vitamínů je to právě saunování, jehož obliba v posledních letech výrazně vzrostla. Jedná se o ideální prevenci nejrůznějších nemocí.

Samotná podstata saunování tkví v rozproudění těla a rozvedení důležitých látek do každé částečky, kde jsou třeba. Během nadměrného pocení se navíc vyplavují toxiny a tělo se tak čistí. Podobně jako sportovní a další aktivity, přináší saunování nejvíce benefitů, pokud se mu věnujete pravidelně v průběhu celého roku. To může být leckdy časově a v závěru i finančně náročné. Dnešní doba však nabízí špičkové materiály a vybavení za dostupné ceny, takže není problém pořídit si vlastní saunu domů. Pro řadu lidí je to dnes dostupný standard, s kterým automaticky počítají během zařizování vlastního domu.

Profesionální sauny na klíč

Kde objednat profesionální saunu na klíč? Tedy takovou, na kterou se můžete jen těšit a nemusíte nic řešit. Dobře zvolený dodavatel je polovina úspěchu a abyste vybrali skutečně dobře, měli byste zohlednit několik kritérií. Zajímat by vás mělo v prvé řadě portfolio dosavadních realizací, včetně konkrétního typu, který jste si sami vybrali.

Jedou z nejpoptávanějších firem je dnes společnost Saunujeme. Na konkrétní práci se můžete podívat v showroomu v Kolíně a Českých Budějovicích. Firma nabízí prokazatelnou kvalitu a roky praxe.

18 let praxe – zkušenosti a řemeslný um získaný dlouholetou praxí. Saunujeme dodává sauny na klíč do wellness center i soukromých objektů více než 18 let.

Pokrytí celé ČR – poptejte sauny na klíč, ať jste kdekoli.

Servis do 48 hodin – profesionální servis do 48 hodin.

7 let záruka – na všechny sauny je automaticky záruka 7 let.

Vyberte si vhodnou saunu na míru

Předností Saunujeme je osobní přístup. Každé realizaci předchází konzultace s klientem, během které proberete, jaké jsou vaše představy, kdy a jak chcete saunu využívat a pro kolik lidí. Tím se dostáváme k saunám na míru. Jakmile je vybráno, stačí najít vhodný termín, v kterém bude projekt dokončen. Ani o den později. Klient je navíc průběžně informován, jak si realizace stojí.

Součástí sauny na klíč je zpravidla také zabudovaná technologie LOXONE, která se za vás postará o nastavení sauny. Kromě automatického režimu umožňuje zapnutí na dálku, třeba z práce při náročném dni, kdy se spontánně rozhodnete pro saunu ihned po příchodu domů. Stejně tak můžete saunu vypnout, pokud máte změny v časovém rozvrhu a nedostanete se domů včas.